Crazy Rich Asians’ın yıldızı Michelle Yeoh , dün gece Dolby Tiyatrosu’ndaki kırmızı halıya adım attığında , havadar klasik patlaması ve çift dokonuşlu, hayran kalınmaya layık Elie Saab elbisesi, yetenekli bir uzman ekip sayesinde kusursuz bir güzellik sundu; aktris, en iyi makyaj sanatçısı Sabrina Bedrani ve kuaför Bertrand Delacourt’u, ödül sezonunun final ve en büyüleyici gecesi için yanından ayırmadı.

Ekip, hazırlıklarına dün Beverly Wilshire otelde başladı; Göz makyajı sırasında odaya sipariş edilen;Sezar salatası ve pofuduk beyaz yumurtalı omlet işin en keyifli kısmı oldu. Bedrani açıklamasında ” Her zaman kıyafet ile başlar,elbisesi bir prenses havası taşıyordu ,biz bunun yanında daha şık ve seksi hissetmesini istedik “dedi. Sıcak ve çıplak tonlardan oluşan bir palete kullanmış olan profesyonel,  Diorsphere’deki Dior’un Stellar Shine ruju ile çevrelenen kusursuz bir cilt yarattı.

Yeoh’in görünüşünü yaratırken, Bedrani’nin aklında uzun süre kalıcı olabilmesi çok önemliydi, sonuçta ödül töreni ve kutlaması bütün gün ve bütün gece sürecekti.Tabanın kalıcı bir makyaj olabilmesi için ,profesyonel Tatcha’nın kült yağ kurutma maskeleri faydalanıldı,aşırı parlaklığı önlemek için ise Diorskin toz pudra kullanıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir