Biz kadınlar için dişlerimizin sağlığı , gülüşümüz çok önemli , Fakat diş tedavisi bazı zamanlar hepimiz için fazlasıyla korkutucu ve ızdırap dolu olabiliyor…

Ankara’nın Mamak ilçesinde hastalarını özenle tedavi eden,işini hevesle ve severek en iyi şekilde yapan genç bir o kadar da deneyimli bir doktordan bahsedeceğim sizlere… Dr. Cihan Özgen.

Dişleriniz Artık Emin Ellerde

Dr. Cihan Özgen 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ nden mezun olmuş,2010 yılından itibaren Özgür Ağız ve Diş Sağlığı Polinikliniği ‘ nde hizmet vermektedir.

Dr.Cihan bey ile tanışma fırsatımız oldu, hatta tanışmakla kalmadık bizde bu ilginin nedenini merak edip tedavi için randevu aldık.Gerçekten anlatılanlar eksiksizdi, ilgisi,alakası, sempatik tavırları ile bir çoğumuzda bulunan diş hekimi fobisi olayını kökünden yok ediyor. Kendisi işine aşık,çok disiplinli,fazla çalışkan ve işini en iyi şekilde hakkını vererek yapmaya çalışan genç bir beyefendi. birazcık konuşma fırsatımız oldu kendisi ile bize karşı fazla hassas ve sıcakkanlı bir tavır sergilediği için kendilerine buradan teşekkürlerimizi iletmeden edemiyoruz…

Cihan beyin kendisi gibi sempatik mi sempatik bir ortağı bulunuyor Dr. Deniz hanım tıpkı cihan bey gibi Hacettepe Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi mezunu genç,çalışkan bir diş hekimi.

Şuan için sadece Ankara’da iki şubesi bulunan özel Özgür Diş polikliniğine yurt dışından ve yurt içinden ilgi çok büyük ayrıca iki poliklinikte de Cihan beyi belirli günlerde bulmanız mümkün, sadece yurt dışından diş tedavisi için bir çok hastalarının olduğunu söyleyen Cihan beye bu yoğunluğa nasıl dayandığını soruyoruz; kendisi hastalarını memnun ettikçe dinlendiğini kendini daha iyi hissedip daha çok işine adapte olduğunu söylüyor. Kendisinin ve sevgili meslektaşının söyledikleri ve inandıkları tek şey “Yaşam standartlarınız ağız ve diş sağlığınız ile çok daha iyi olacağına inanıyor,ve bunun için elimizden geleni en iyi şekilde yapıyor hastaların emin ellerde olduğunu hissetmeleri için çabalıyoruz ,Sağlık ağızda başlar bunu unutmamalıyız”.

Ayrıca kendisi fazlası ile tanınan bir yüz, bu yoğunluğun arasında kendisi bir çok sağlık programının ve ekranların aranan yüzü,katıldığı ve konuk olduğu bir kaç programı bizlere gösteriyor, bir terminatör gibi hiç durmadan yılmadan çalışıyor ve gelişiyor.Kendilerine hayran kaldık doğrusu.

Şöyle bir Polikliniklere göz atmak istiyoruz,bizleri kırmıyorlar , Kendinizi bir diş hekiminde hissetmeniz imkansız daha çok, fazlasıyla şık dekore edilmiş bir ev sıcaklığı var. Girer girmez gerilmek yerine dişinize neler yapılacağı aklınızdan bile geçmiyor ortamın sıcak atmosferine kapılıyorsunuz, Bu zevkli dekor içinde kendilerini tebrik ediyoruz…

Cihan beye Ankara’da ilgi gerçekten çok yoğun bir saniyesini bile boş görmeniz mümkün değil , Fakat kendisi bu yoğunluğun kendisine iyi geldiğini bizlere ifade ediyor .Bizde kendisine ve meslektaşına başarılar diliyoruz.

Gitmek veya araştırmak isteyen değerli okuyucularım için linklerini yazımın altında paylaşıyorum, sağlıklı günler dilerim.

Özel Özgür Diş Polikliniği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir