Baharın En Popüler Takı Trendleri;Her Şey Ekstra Ekstra Gösterişli

Zarif kolyeler ve klasik halkalar, bir süredir aksesuar sahnesine hükmetti. Ama bu bahar, mücevherlerinizle biraz eğlenmenin zamanı geldi.Damlalardan , parlaklığı göz alıcı kristallere , 80’lerin büyük gözterişli kalpleri ve deniz kapukları bu yıl bolca gözümüze çarpacak bu yılın en sıcak takı trendlerinden. Bu yıl takılarımız, eğlenceli ve cesur.

KIŞKIRTICI PARLAKLIK

Damlayan ve sarkık kristal takılar ilk olarak 2019 bahar kolleksyonu pistlerinde göründü ve Ariana Grande’nin “7 Rings” videosunda taktığı takı sayesinde ise Instagram üzerinde en çok paylaşılan takı oldu. Parti çılgınlığı küpelerinden, sarkık bileziklere ve kolyelere kadar bu nostaljik trend şuan çok gözde.

MODERN İNCİLER

İnciler bu yıl hayatımıza geri döndü, ama bu sezon babaanne incileri gibi değil. Hassas inci halkalardan kulak manşetlerine,zarif bilekliklere kadar tüm inci klasikliği, bu bahar için modern ve yeniden düzenlenmiş ve güncellenmiş.

80’LERİN KALBİ TEKRAR ATIYOR

Devasa boyda kalp küpeler, kolyeler , Balenciaga ve Escada’nın podyumlarında , 80’lerden ilham alan trend sezonun en eğlenceli aksesuar modası gibi duruyor

BU SEZON OKYANUSU ÜSTÜMÜZDE TAŞIYACAĞIZ

Deniz kabuğu mücevher çılgınlığı bu senede yerini tam gaz koruyor , bu nostaljik takılar galiba insana tropikal ada hissi yaşattığı için hala vazgeçilmez, denizden babam çıksa yerim lafına dayanarak, yemekle kalmıyoruz tüm okyanusu üstümüzde gezdirmeye bayılıyoruz kızlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir