Merhaba Sevgili Okurlarım;

Yılbaşı,yeni yıl,acaba nasıl olacak derken 2019’u yeni yeni sindirdiğimiz şu günlerde, yavaş yavaş bu yılın trendleri kendini göstermeye başladı. Hepimizin bildiği gibi birkaç yıldır bir retro trend ön planda, geçmişten geleceğe yeni bir yol açılmıştı ve bu güzeldi. Bu yılda geçmiş yıllarda olduğu gibi ; bir önceki yıldan esintilerle beraber hafif retroluk kendini kesinlikle korumuş sayın okuyucularım…

Sizlere pinterestte en cok aranan sac ve bakım trendleri ile ilgili bir top ten oluşturdum, bakalım beğenecekmisiniz..

LİLA SAÇLAR

2016 yılında kimisi sevimli, kimisi sexy duruşu ile hayatımıza giren lila ombreler bu yılda baya bir ön planda olacaklar gibi duruyor, tek bir farkla bu yıl ombre değil düz lila boya en çok aranan ve istenen model arasına şimdiden girmiş durumda

GÜMÜŞÜN ELLİ TONU

Pinterestin en çok arananlarında gri ve gümüş saç tonları inanılmaz bir artış göstermiş durumda , O kendine has asi ve sexy havası ile bu yılda gözlerimiz bayram edecek. Grinin ağırlığı ve asilliği kesinlikle tartışılmaz bir gercek heleki bazı kadınlarda bu özelliklerin yanında kattığı seksilik asla tartışmaya açık değildir nokta.

KÖFTE DUDAKLAR

Sonunda! başka söyleyecek kelime bulamıyorum … geçen yılın minimal makyaj akımı bizi oldukça zorlamıştı , fakat bu yıl öne çıkarabildiğimiz kadar , vurgulayabildiğimiz kadar dudaklarımızı dolgun gösterip kırmızı ve pembiş rujlarımızı sürüp yaza dop dolgun, kap kalın dudaklarla girebileceğiz , oldum olası kalın dudaklara hayranlığım bilinir ki bu yeni trend en çok beni sevindirdi…

PUDRA TIRNAKLAR

Jel tırnak bağımlılığımızı bilmeyen yoktur artık heralde , hatta zavallı erkeklerimiz bile alıştı hatta yaptırmadığımızda garipsiyorlar diyebilirim … kalıcı oje seviyoruz dimi kızlar? herkesin EVEEETTT diye haykırdığını duyabiliyorum. Sıkı durun ozaman 2019’un ilk bölümünde hayat kurtaracak daha pratik ve daha kaliteli yeni bir kalıcı oje ve tırnak yöntemi veriyorum kızlar . Pudra tırnak , kesinlikle jel tırnağın pabucunu acımadan aya fırlatmış durumda benden söylemesi.

CADI FINDIĞI

Cadı fındığı old fashion bir trend farkındayım ama yazımızın başında söylediğimiz gibi retroluk bu yılda çok hakim. Cadı fındığı yağını ayrı bir yazı olarak; Nedir?, Ne amaçla kulanılır? Faydaları nelerdir? başlıkları altında tartışacağız fakat şunu söyleyebilirim; cadı fındığı tabiki doğal olduğu için her zaman popülerliğini koruyacak gibi duruyor.

BADEM TIRNAKLAR

Yeni yılın gelişi ile beraber tırkanlarımızda şekil değiştirip bu muhteşem yıla ayak uydurmalı sevgili okurlarım . NEkadar küt tırnak sever olsakta bu yılın modası badem seklinde oval gelip ucu sivrilen tırnaklar, geçen yılda ilginin fazla olduğu badem tırnaklar küt tırnakların pabucunu bu yıl dama attı , küt tırnak hayranlığımızı uzun süre içimize atmamız gerekiyor gibi duruyor .

IŞILTILI PARLAK MAKYAJLAR

Mat severlerin şimdiden gözlerinin yaşlandığını görür gibiyim ! Evet sevgili okurlarım yanlış duymadınız parlak makyaj akımı yeni yılla beraber geri döndü, hemde ne geri dönme; artık sadece dudaklarımızı değil cildimize, göz kapaklarımıza ve saçlarımıza bulduğumuz her boş alana yansıyacak gibi duruyor bu parlak makyaj akımı .

SIVI EKSFOLİYE EDİCİLER

Yakında tüm cilt bakımlarımızı evde halledebileceğimize ve gidip bakım merkezlerine dünya paralar dökmeyeceğimize inancım sonsuzdur beni bilirler. Bu inancımın kanıtlarından biride eksfoliye edicilerin likit şekilde evlerimizde rahatlıkla bulundurabilmemizdir . Eksfoliye ediciler ne işe yarar? Neden kullanmalıyız ? Ürün önerimiz nedir ? bu soruları başka bir yazı başlığı altında detaylıca tartışacağız değerli okurlarım merak etmeyin.

DOĞAL KİRPİK LİFTİNGİ

2019 un en sevdiğim özelliği sanırım doğala yöneliş olacak … Bu doğala dönüş durumlarından kirpiklerimizde nasibini aldı artık evde üzüm çekirdeği yağı ve aloe vera ile doğal lifting bu yılın favorisi , birdahaki yazımda sizlere doğal lifting tarifi vereceğim sevgili okularım .

KIRPILMIŞ PERÇEMLER

Bella Hadid’in hayatımıza iyice yerleştirdiği sexy ve sevimlimi sevimli bebek kahkülleri bu yıl sonunda tamamen damgasını vurdu ve moda doruklarında yerini aldı sevgili okurlar. bence hepimiz bu modaya bir kere kendimizi kaptırsak nasıl olur diye düşünmüyor değilim benden demesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir